f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Kolumny | [FPP]chris | Dalsze przygody Duke'a /cz.2/

[FPP]chris

Dalsze przygody Duke'a /cz.2/Słońce świeciło wysoko nad niebem, gdy Duke doglądał swojej niedawno nabytej broni. Po przeżyciu wstrząsającego zdarzenia rok temu zawsze nosił przy sobie spluwę. Nigdy nie myślał, że coś takiego się zdarzy.

Od tego czasu zawsze był czujny, i nie wdawał się w żadne bójki, a do barów to już w ogóle nie chodził. Zmienił się, a ludzie mijający go myśleli... „On się zmienił”. Sam już o tym wiedział od dawna. Pewnego lipcowego wieczora, gdy szedł alejką po parku wracając do domu usłyszał szelest w krzakach. Był to kot szarpiący kawałek skóry... Overlorda!!! Tak.. Duke poznałby wszędzie to ścierwo. Wyrwał je kotu i pospieszył do laboratorium. Po jednym dniu powiedzieli mu, że ten odłamek pochodzi sprzed 2 dni. Duka oblał zimny pot..
„Co on tu robi? Skąd się wziął ten odłamek?”
Myśli przelatywały mu przez głowę jak błyskawice. Wyszedł i podążył do domu. Następnego dnia znów wrócił do tego miejsca, gdzie przedtem kot szarpał skórę. Nic nie znalazł oprócz tego w promieniu 100 metrów. Miał przy sobie broń, nie ma się czego bać! Gdy wtem zza jego pleców odezwał się głos przypominający chrząkanie;
Mój pan jest już blisko! I zdeportował się. Duka zamurowało.
„Mój pan jest blisko” Co to miało znaczyć?!. Po tygodniu życia w ciężkim stresie doszedł do wniosku, że to będzie jego koniec. Jeśli stanie mu na drodze Overlord już nie wróci. Wolał się zaopatrzyć w większy arsenał. Teraz przedstawiał się tak:
- Nóż
- Shotgun
- Automatic Gun
W następnym dniu w nocy obudziła go walka daleko, daleko za miastem. Ledwo dosłyszalna. Coś w stylu upadania i wielkiej strzelaniny. Ubrał się, uzbroił i wsiadł na motor jadąc 240/h do miejsca walki. Nie wiedział gdzie to jest. Kierował się instynktem. Po drodze spotkał kilka trupów ludzi, a odgłosy walki już było słychać bardzo wyraźnie. W końcu zatrzymał się pod jakimś drzewem i patrzył na wielką ilość wojsk Overlorda oraz Battlelorda. Zamurowało go. PigCopy, Troopery i reszta strzelały do siebie, choć kiedyś byli razem. Zginęło już około 10000 wszystkich potworów. Sami bossowie brali udział. Obrócił się i usiadł myśląc: „ Co się dzieje?! Dlaczego tutaj??! Dlaczego nawzajem?!”
Nie mogąc znaleźć odpowiedzi sam poszedł udział wziąć w bitwie. Nie był doskonale uzbrojony, ale na polu bitwy leżały całe tony broni. Porwał devastator leżący najbliżej niego i zaczął strzelać z małego pagórka. Rakiety przeszyły powietrze, a kilkadziesiąt wrogów poszło do piachu. Jeden przeciwnik zauważył skąd lecą naboje. Po 5 min wszyscy już wiedzieli. Duke był bezradny. On sam jeden na 5000 obcych. Czym prędzej usiadł na motor i pojechał do składu wojskowego. Były tam najrozmaitsze rodzaje broni. Nie chodziło mu o broń, lecz o... czołg! Były 2 w garażach. Wyważył drzwi i wsiadł. Wyjechał znów na pole walki. Wrogów zostało jakieś 2500 tysiąca. Strzelał z lufy. Zabijało po 5 przeciwników. Przejeżdżał innych aż w końcu zostali sami bossowie. Zaczęła się potworna walka. Rakiety i naboje latały na wszystkie strony. Duke siedział cały czas zamknięty w czołgu. Po około 1 godziny odgłosy ucichły. Wyszedł na zewnątrz. Overlord leżał nieruchomo. Battlelord ledwo jeszcze się ruszał na ziemi. Duke do niego podbiegł, a Battlelord wypowiedział ochrypłym głosem ostatnie słowa przed śmiercią:
- They let's run away from there! Genuine hell will be begun here too soon!
I znieruchomiał leżąc z otwartymi oczami. Duke ledwo zrozumiał z tego co powiedział ale było to coś w stylu: „Uciekajcie stąd! Za niedługo tu zacznie się prawdziwe piekło!
Odszedł, wrócił na motor i odjechał w nieznane
Tu się kończy kolejna część trylogii Duka Nukema. Wkrótce trzecia część.
:::KoNiEc:::
Temat Autor Data  
proba
He 04·12·2002-17:01  
Odp: hm..
[FPP]Stigi 04·12·2002-18:01  
trzecia czesc..
[FPP]Stigi 06·12·2002-06:00  
Odp: haha
[FPP]Chris 06·12·2002-06:01  
Odp: lipa
prozac 07·12·2003-03:01  
Lipa
marco 05·12·2004-10:01  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]Chris
Aktualizacja: 04·12·2002 - 17:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 19 Kwietnia · 2021
Strona wygenerowana w 0.078259 sek.