f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | DukesterX - pierwsze wrażenia

Artykuly

DukesterX - pierwsze wrażenia

DukesterX - pierwsze wrażenia

Tak jak w tytule opiszę moje pierwsze wrażenia, których doświadczyłem podczas pierwszej gry przez Internet w Duke'a. A było to tak...

Wiedziałem, że kiedyś mi się uda połączyć i w końcu mi się to udało. Jednak długo się nie cieszyłem. Po pierwszym połączeniu W OGÓLE nie mogłem się ruszyć. W trakcie gry to była masakra. Nic nie możesz zrobić, gdy w ciebie lecą rakiety RPG. Wyszedłem z serwera nieźle wkurzony... To się zdarzyło popołudniu, wtedy siedziało u mnie w sieci wiele osób. Wieczorem, ok. 23:20 szukałem serwerów, i o dziwo znów znalazłem tego samego gościa, z którym grałem ok. 15:00. Tym razem połączyliśmy się bez żadnych problemów i było 0 (słownie zero lagów!). Graliśmy na user.map, którą pierwszy raz na oczy widziałem. Dlatego przegrałem 3 punktami 24:21. Trudno! Widocznie muszę jeszcze podszlifować moją formę, która obecnie nie jest szczytowa. Wszak grając z PP botami wygrywałem z nimi, są o wiele lepsi gracze od nich. Np. Metroid, z pochodzenia jest Francuzem, właśnie on mnie pokonał takim wynikiem. Ale wróćmy do rzeczy...Wczoraj rozegrałem kolejnego wspaniałego dukematch'a z tym samym graczem i jego kumplem. Również nie było lagów, co mnie bardzo ucieszyło. Wcześniej na tym samym serwerze chciało grać 6 osób. Od razu stamtąd wyszedłem, bo nie wyobrażam sobie grania przez Internet w 6 osób. Wkrótce jednak wróciłem na ten sam serwer, zostały tam tylko 2 osoby - Metroid i Phyropus (obaj są Francuzami). Zaczęliśmy dukematch'a, który trwał długo, bo do 50 kill'sów. Nie było ani grama lagów, kolejny plus! Jednak to nie był dla mnie udany dla mnie pojedynek. Wypadłem dość słabo, ale nie tak bardzo. Przegrałem tylko kilkunastoma kill'sami na mapie której nie znam. Wyszedłem z serwera zadowolony po drugim udanym, porządnym dukematch'u. Dzisiaj też stoczę z kimś pojedynek, jutro też. To się prędko nie znudzi - zaręczam.Wam życzę tego samego - może wkrótce Polak z Polakiem się spotkają? Na razie gracze byli różnej narodowości: Kanadyjczyk, Szwed, Amerykanin, Francuz, nawet Hiszpanie grali. A Polacy? Narazie jest ich mało, ale myślę, że wkrótce to się zmieni. Na zachętę robię kilka screenów z gry - polecam grę przez Internet. Naprawdę warto :)
Temat Autor Data  
Serwer
Kazimierz 01·11·2004-19:01  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]Chris
Aktualizacja: 03·12·2003 - 17:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 9 Maja · 2021
Strona wygenerowana w 0.078830 sek.