f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Wywiad z Wilsonem

Wywiady

Wywiad z Wilsonem

Stomped: Jak dostałeś swoją obecną pracę w 3D Realms?

Wilson: Ho!Ho! To dobre pytanie - ale obawiam się, że odpowiedź jest bardzo prozaiczna. Cały proces przeszedł bardzo gładko i wręcz nie mogłem uwierzyć, że naprawdę mnie zatrudnili. Po prostu napisałem e-maila do Georgea Broussarda o podjęcie pracy i załączyłem adres mojej strony. Odpisał z całą masą pytań i prośbą o więcej przykładów mojej twórczości. Odpowiedzi widocznie mu sie spodobały, ponieważ w przeciągu kilku dni przysłał mi kontrakt i długopis firmowy Dukea. Było to w czasie, kiedy nie byłem akurat nigdzie zatrudniony. Doszedłem do wniosku, że naprawdę mam szczęście, ponieważ to wszystko działo się kiedy oni szukali grafika, a ja pracy. Wszystko dzięki przeznaczeniu w kablach telefonicznych.

Stomped: Za co dokładnie będziesz odpowiedzialny w grze?

Wilson: Jestem kierownikiem grupy tworzącej tekstury - chociaż masa tekstur jest już na miejscu jest jeszcze wiele, które potrzebują miłości i uwagi. Dlatego mnie zatrudnili; wszystko zawsze może być lepsze i ciesze się, że mam wpływ na stronę wizualną gry. Poza tworzeniem tekstur być może stworzę jedną lub dwie mapy do trybu Multiplayer.
--------------------------------------
Autor: [FPP]takjakby
Aktualizacja: 09·12·2002 - 12:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 19 Kwietnia · 2021
Strona wygenerowana w 0.100949 sek.