f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Opis

Duke Nukem Color Gameboy

Opis

Pojawiła się wersja Dunke Nukem na Game Boy'a !!!!

Nie jest to gra 3D, ale GT Interactive włożyło wiele wysiłku aby gra prezentowała się doskonale na Game Boy'u.
Duke Nukem dostępny jest tylko dla Game Boy'ów z kolorowymi wyświetlaczami.
Do dyspozyjci mamy 16 pozimów w których znajdziemy aż 25 różnych przeciwników !!! Duke jak zwykle posiada mnustwo broni. Gra przeznaczona jest dla jednego gracza i tylko na jednym Game Boy'u. Wersja Game Boy'owska bazuje oczywiście na wersji z PeCeta. Nie są to jednak te same gry, twórcy dodali nieco nowych efektów nie spotykanych na PeCecie. Gra została specjalnie zoptymizowana dla kolorowego Game Boy'a. Autorzy zadbali o wersję językową (polskiej oczywiście nie ma), poza językiem domyślnym mamy jeszcze do wyboru: hiszpański, włoski, francuski i niemiecki. Gierkę zaczynamy na obcej planecie zamknięci w celi. Więc broń w dłoń i do roboty!

Podstawową bronią Duke'a jest shotgun. W kolejnych poziomach mamy możliwość zebrania bardziej zaawnasowanych broni np.: karabinu maszynowego czy miotacza ognia. Musimy tylko pamiętać że amunicja jest limitowana. Skacząc po platformach spotkamy między innymi przybyszów z kosmosu i zombi. Niektóre z poziomów są "żelazne" tzn. musimy się zmierzyc z mini-czołgiem czy działem "mammoth". Duke musi oprócz broni używać kart chipowych które ukryte są w różnych miejscach. Autorzy gry pomyśleli o graczach i udostępnili opcje zapisu stanu gry. Dane dotyczące stanu gry zapisywane są na cartridge'u który ma zasilanie bateryjne. Niestety nie ma możliwości wznowienia gry, skończą się "życia" - skończy się gra... Dźwięk w Duke'u ma troszeczke gorszą jakość niż odpowiednik PeCetowski, ale komu to przeszkadza ? :)

Niedługo powstanie dział poświęcony screenom z tej gry.
Temat Autor Data  
Fajny jest nawet
Enemy at the Gates 04·12·2003-17:01  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]SaRmAc
Aktualizacja: 04·12·2000 - 06:02 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 19 Kwietnia · 2021
Strona wygenerowana w 0.072208 sek.