f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Duke Nukem 3D | Poradniki | Gdzie się kryć?

Poradniki

Gdzie się kryć?

Gdzie się kryć - czyli coś dla graczy uciekających przed przeciwnikami lub... kamperów :)

Zacznę od tego, że kamper się kryje tylko wtedy, gdy trzeba wykosić przeciwników znienacka, aby nie wiedzieli skąd leci pocisk, RPG chociażby. Dlatego też ich skrytkami często są:

- sekretne pomieszczenia

- skrytki w ścianie, wysoko nad ziemią

- małe pomieszczenia z jednym wejściem

Radziłbym sprawdzać również teleportacje, bo przez nie również strzelają kamperzy, lepiej zobaczyć kto się tam kryje. A więc... nigdy nie dawaj się komuś schować - jeśli nie widzisz jednego przeciwnika, a innych tak, to ten jeden się kryje albo strzela ze skrytek (może jedno i drugie) - wystarczy spojrzeć na licznik kills'ów - wtedy wszystko stanie się jasne. Małe klitki, którymi często są sekrety, również są lubiane przez kamperów z kilku względów. Chociażby dlatego, że są trudne do znalezienia, nikt cię nie widzi, a do tego jest jedno wejście, którym wchodzi mięso armatnie - raj dla kampera... Ale też to ma słabe strony. Nie zawsze każdy wchodzi do sekretu, a jeśli nawet pewnie z czymś lepszym niż pistolet, więc trzeba się strzec. Również dobrym sposobem na to, aby pozostać niezauważonym jest "schowanie się w lustrze" :). Wystarczy mieć sterydy i znaleźć lustro. Potem jest prosto - zażywasz sterydy i próbujesz wejść w lustro, tak abyś broń miał skierowaną do pomieszczenia, w którym lustro się znajduje. Oj, nieraz tak się przeciwnika zabiło. Ach, jeszcze jedna ważna sprawa - toalety :). Często można spotkać tam kogoś, kto stara się oddać mocz, lecz nie może bo nagle wpada do WC pipebomb. Dlatego wrzucajcie do ubikacji przynajmniej jeden pipebomb - może to cię ocalić, jeśli ktoś tam się znajduje. Aha - jeszcze jedno, mianowicie bugi w grze. Bug to 2 sektory nałożone na siebie, dam przykład jakie korzyści mogą dać te błędy gry. Ano, takie, że możesz dostać się do pomieszczenia, które jest zamknięte na kartę magnetyczną i tylko za pośrednictwem jej można te drzwi otworzyć - a to przewaga dla ciebie, bo ty ich nie musisz otwierać, lecz ktoś inny. Podobnie możesz dostać się o wiele szybciej choćby do jetpacka na L.A Rumble. Po prostu "wejdź" w ścianę, a raczej mur na początku poziomu. Oszczędzisz czasu na rozwalanie ściany, a potem powolne wyskakiwanie po murkach.
--------------------------------------
Autor: [FPP]Chris
Aktualizacja: 03·11·2002 - 03:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Poniedziałek · 19 Kwietnia · 2021
Strona wygenerowana w 0.072487 sek.