f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Duke Nukem 3D | Amunicja

Duke Nukem 3D

Amunicja

Rodzaje amunicji w Duke Nukem 3D:


Pistol Ammo
Amunicja do broni podstawowej - Pistol'a. Jeden magazynek zawiera 12 naboi. Bardzo często spotykana. Dosyć potrzebna w początkowych etapach gry, gdzie nie ma zbyt wiele amunicji do mocniejszych broni.
Amunicja (Pistol)

Shotgun Ammo
Amunicja do Shotgun'a. Jeden magazynek zawiera 10 naboi. Również dość często spotykana i używana. Prawdopodobnie właśnie tej amunicji najwięcej wykorzystuje się w pierwszym i trzecim epizodzie.
Amunicja (Shoutgun)

Ripper Ammo
Amunicja do Ripper'a. Zawiera w sobie 50 naboi. Nieco rzadziej spotykana od powyższych i częściej poszukiwana. Zawsze jej brakuje ze względu na dużą szybkostrzelność Rippera (i tym samym stratność naboi do niego). W pierwszym i trzecim epizodzie jest jej bardzo mało, dopiero większe ilości znajdziemy w 2 epizodzie.
Amunicja (Ripper)

RPG Ammo
Amunicja do RPG. Zawiera w sobie 5 rakiet. Ze znalezieniem jej nie powinno być problemu. Zawsze jest jej sporo w Duke'u.
Amunicja (RPG)

Pipe Bomb
Pibe Bomb sam w sobie jest amunicją. Jedna paczka Pibe Bomb'ów zawiera 10 granatów. Ze znalezieniem nie powinno być większych problemów.
Amunicja (Pipe Bomb)

Shrinker Ammo
Amunicja do Shrinker'a. Wyróżnia się fluorescencyjnym kolorem, przez co ciężko jest ją nie zauważyć. Jeden "kryształ" pozwala na oddanie 5 strzałów.

Devastator Ammo
Amunicja do Devastator'a. Zawiera 15 rakiet. Dość ciężko jest ją znaleść i z pewnością jest jej za mało, dlatego trzeba korzystać z niej bardzo oszczędnie.
Amunicja (Devastator)

Laser Trip Bomb
Trip Bomb sam w sobie jest amunicją. Raczej ciężko znaleźć tą zabaweczkę, ale jeśli już na nią traficie to radzę ją dobrze wykorzystać.
Amunicja (Laser Trip Bomb)

Freezer Ammo
Amunicja do Freezer'a. Jedna paczka pozwala na oddanie 25 strzałów. Tą amunicję spotkać możemy dopiero w późniejszych etapach Duke'a (wraz z pojawieniem się Freezer'a), ale nie mniej jednak bardzo się ona przyda.
Amunicja (Freezer)


--------------------------------------
Autor: [FPP]SaRmAc
Aktualizacja: 06·12·2002 - 14:02 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 9 Maja · 2021
Strona wygenerowana w 0.074666 sek.