f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Duke Nukem 3D | Poradniki | Gra z botami

Poradniki

Gra z botami

Zasady walki z PPbots

Jak sama nazwa wskazuje - jest to tutorial walki z PPbotami. Ale są też inne boty, mianowicie SobBoty. Skąd mieć taki program? Z naszego downloadu. Później tylko rozpakowujecie i... ustawiacie ;) Ale jeśli wiecie już co to jest za program, to pewnie przegrywacie? Ha! To nie wstyd! Sob-Bot w przeciwieństwie do PP to łagodny baranek. Otóż, dlaczego tak jest? PPbot jest dla zaawansowanych i doświadczonych graczy, zaś Sob-bot dla początkujących. Jeśli się uważacie za zaawansowanych, a przegrywacie, poniżej będzie dlaczego, i jak PP wykorzystuje wasze błędy.
Po pierwsze: RPG na PP bota to żadna broń! Te pociski lecą tak wolno, że PP zdąży uskoczyć 10 razy zanim doleci rakieta. Musisz użyć coś szybszego: Devastator, Chaingun

Po drugie: Nie kryj się! To nie ma sensu. PP i tak cię znajdzie i zabije na miejscu. Lepiej poszukaj "atomiców" bo bez nich jest bardzo ciężko.

Po trzecie: PP robi zabójcze uniki. W ciągu sekundy może przemieścić się z końca ulicy na jej początek. Poza tym PP ma zaprogramowane uniki na twoje pociski, a to dodatkowo obniża twoje szanse. Dlatego unikaj dużych przestrzeni i także niemałych pokoi.

Po czwarte: PP z pewnością może cię zabić pistoletem w ciągu 5 sekund! Jeśli zrespawnujesz się blisko niego, to zrespawnujesz się po raz drugi bardzo szybko..

Po piąte: PPbota musisz zabijać jednym strzałem, bo drugi raz nie zdążysz wypalić z broni. Najlepiej na niego napadać (ale on raczej napada na ciebie) z shotgunem w ręku, lub chaingunem.

Po szóste: PPbot używa tylko dwóch itemów. Mianowicie jest nim Jetpack i akwalung, bo inne itemy mu niepotrzebne. Np. sterydy. Po co mu, skoro i tak szybkość ma dopracowaną do perfekcji, lub noktowizor, jeśli i tak cię widzi w ciemnym kącie?

Po siódme: PPbot ma celność dopracowaną w 100%. Nawet jeśli się będziesz wywijał jak... nie wiem co, i tak cię zabije, chyba że spotkasz się nim oko w oko (bardzo blisko siebie) i zabijesz go jednym strzałem, zanim on pierwszy cię zabije.

Po ósme: Z pewnością będziesz potrzebował dużej apteczki zdrowia (M) i 200 życia, inaczej w pierwszym starciu nie wyjdziesz cało (raczej nie)

Po dziewiąte: Dobrym sposobem na PPbota, to zwykłe zawieszenie tripbomba w wąskich drzwiach, lub zastawianie pułapek w postaci Pipebomb.

Po dziesiąte: Dla zabawy - ustaw liczbę PP na max., odpal HH, i wejdź do sali. Założymy się, że nie przeżyjesz 10 sek?:) Może mniej? W każdym razie - nigdy nie graj na maximum PP, bo to żadna zabawa. Ledwo co się zrespawnujesz, giniesz i tak w kółko.

Nie wiem czy to wystarczy, ale mi bynajmniej pomogło w walce (sam to przetestowałem) i było całkiem OK. Wygrałem 20:17 ;)
--------------------------------------
Autor: [FPP]Chris
Aktualizacja: 01·11·2002 - 08:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 9 Maja · 2021
Strona wygenerowana w 0.071544 sek.