f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Opis

Duke Nukem Time to Kill

Opis

To nowa gra dla Sony Playstation. Znajdziemy w niej ogromny arsenał nowych technologii, broni i niespotykany do tej pory humor. Duke Nukem: Time to Kill da Ci więcej niż potrzebujesz: więcej akcji, więcej wybuchów, więcej niż "King of Carnage". Grasz przeciwko nowej bandzie obcych w różnych "czasach". Użyjesz nowych broni, osłon i wyposarzenia które zostały specjalnie zaprojektowane do tego rodzaju walk.

Gra jest bardzo realistyczna, oczywiście 3D. Zawiera w sobie 28 poziomów i niesamowite wyposażenie Duke'a jak: "Holy Hand-Grenade, Flamethrower, Jet-Pack" i wiele innych.

W bitwach spotkasz starych i nowych obcych !!
Twórcy gry wyposażyli ją w opcję "na dwóch graczy", obraz jest podzielony na dwie części co daje dwa razy więcej uciechy.
Grę zaczynasz od świętowania swojego ostatniego zwycięstwa nad obcymi. Gdy nagle pojawiają się nowi przybysze, którzy chcą zawładnąć ziemią. Duke szybko orientuje się o co chodzi i odpiera atak obcych. Przybywa do wrót międzyczasowych aby przenieść się w inną erę i dokopać obcym...

Zapraszamy do oglądnięcia screenów z gry !!


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]SaRmAc
Aktualizacja: 04·12·2000 - 06:02 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 9 Maja · 2021
Strona wygenerowana w 0.072364 sek.