f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Opis

Land Of The Babies

Opis

Duke Nukem: Land of the Babes to squel bardzo popularnej gry na Playstation pt: "Duke Nukem: Time to kill". Pierwotnie gra miała się nazywać Duke Nukem: Planet of the Babes, ale nie będziemy się tu wiele nad tym rozwodzić. Historia poprzedzająca przejście do właściwej gry jak zwykle bardzo wiele mówi o tym co nas czeka i dlaczego:

"W przeszłości wrogie obce wojska zniszczyły populację ludzi na Ziemi. Przy życiu zostało jedynie milion kobiet które założyły "Niezależną Konfederację Panienek" która miała by za zadnie walczyć z najeźdźcą. Przy pomocy portalu czasowego udało im się przetransporotować z przyszłości Duke'a i postawić mu bardzo prosty wybór: albo im pomoże, albo w przyszłości nie będzie panienek... oczywiście nasz nieustraszony bohater przyjmuje wyzwanie ! (nie będe wyjaśniał dlaczego :-)"

Tak jak jej poprzednik gierka posiada wiele innowacji, ale można je docenić jedynie posiadając Playstation, ponieważ na PC zaistniały one już jakiś czas temu. Nie znaczy to jednak że gra nie zasługuje na uwagę ! Podobnie jak wszystkie poprzednie wersje Duke'a posiada niepowtarzalny klimat, grywalność i dynamikę. Wspaniale jest znowu wcielić się w księcia i przemierzać niezbadane krainy mając w tym ściśle określony cel. Ta gra to nie "pierwsza z brzegu" strzelanka czy zręcznościówka w której należy tylko odpowiednio nafaszerować wroga ołowiem! Aby przejść każdy level trzeba całkiem sporo się natrudzić. Grafika w grze nie pozostawia nic do życzenia.. tak jak w poprzedniej części jest doskonała co jest dodatkowym atutem Duke Nukem: Land of the Babes. Pisząc o atutach gry nie można oczywiście pominąć czarnego humoru Duke'a. Odzywki naszego bohatera zostaly wzbogacone o kilka nowych powiedzonek które jak zapowiadają autorzy spotkamy również w Duke Nukem Forever.
Niestety Playstation nie jest w Polsce tak popularne jak w USA, ale pewne jest że każdy urzytkownik Playstation powienien mieć tą gierkę w swoim arsenale.
--------------------------------------
Autor: [FPP]SaRmAc
Aktualizacja: 08·12·2002 - 06:00 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Czwartek · 17 Czerwca · 2021
Strona wygenerowana w 0.074828 sek.