f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


duke.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · d·u·k·e | Broń

Land Of The Babies

Broń

Knife (nóż)
Bardzo proste i ostre narzędzie do eliminowania naszych przeciwników. Jednak ze względu na mały zasięg nie jest często używane. Korzystamy z niego głównie w przypadku posiadnia małej ilości amunicji do innego broni.

Handgun
Złoty pistolet jak z James'a Bonda. Z taką tylko różnicą, że mieści się do niego 200 naboi. Jest szybki, ale zadaje niezbyt duże obrażenia.

Dynamite
Czyli dynamit, bardzo proste i użyteczne narzędzie, pod warunkiem, że umiemy daleko rzucać, lub szybko biegać :-). Duke może trzymać na raz najwięcej 20 lasek dynamitu.

Laser Blaster
Prosty i skuteczny pistolet laserowy. Może wystrzelić max 150 pocisków, a następnie trzeba go naładować.

Combat Shotgun
Ta giwera potrafi bardzo szybko i w bardzo efektowny sposób, zamienić naszego wroga w sieczkę. Najlepiej oszczędnie obchodzić się z nabojami, ponieważ mamy ich w magazynku tylko (!) 75 ;-)

Laser Gatling Gun
Jakby bardziej rozbudowana wersja Laser Blaster'a. Wystrzeliwuje kule plazmy która skutecznie eliminuje naszych wrogów. Możesz przenieść na raz, najwięcej 150 naboi do tej zabaweczki.

Flamethrower
Bardzo mocna broń. Mimo ogromnej niecelności jest bardzo skuteczna.

Incendiary RPG
Odpowiednik RPG z Duke Nukem 3D, jednak tutaj posiada znacznie większą siłę rażenia. Możesz przenieść maksymalnie 8 rakiet.

Granade Launcher
Wystrzeliwuje granaty w kształcie piłek. Posiada magazynek na 20 pocisków.

Shrinker
To samo co z DN3D, czyli maszynka do zmniejszania przeciwników. Posiadasz 30 pocisków do miniaturyzacji.

Pipebomb
Praktycznie to samo co dynamit, z tym, że można zdalnie zdetonować ładunek. Możesz naraz unieść 35 pocisków.

Torpedo Launcher
Czyli zminiaturyzowana wyrzutnia torped. Bardzo przydatna w wodzie. Masz magazynek na 30 torped.

Energy Weapon
Broń energetyczna. Jak sama nazwa mówi broń strzela pociskami energii które sieją prawdziwie spustoszenie. Magazynek na 200 pocisków.

Mini Laser Gatling Gun
To z kolei rozbudowana wersja Laser Gatling Gun. Wolniejsza od poprzednika, ale zadaje większe obrażenia. Posiada magazynek na 100 pocisków.

Freezer
Tego też chyba nie trzeba wyjaśniać, ponieważ z tą bronią spotkaliśmy się już w Duke Nukem 3D. Służy do zamrażania przeciwników. Posiada magazynek na 150 pocisków zamrażających.

Stealth
Dzięki temu urządzeniu możesz w czasie walki przenieść się w bezpieczne miejsce, ale ma ono jedną wadę; jeśli strzelisz z niej w przeciwnika to staje się on niewidzialny, a to już nie jest dobre, więc korzystajcie z niej ostrożnie! Posiada magazynek na 150 ładunków.

Sniper Rifle
"Typowa" broń snajperska. Dzięki celownikowi optycznemu możesz trafić z bardzo dużej odległości. Jedyną (chyba) jej wadą jest to że nie ma do niej amunicji! Jeśli już skończy się zapas który posiadacie to musicie po prostu szukać następnego egzemplarza tej broni. Posiada magazynek na 50 pocisków.
--------------------------------------
Autor: [FPP]SaRmAc
Aktualizacja: 08·12·2002 - 06:00 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Niedziela · 9 Maja · 2021
Strona wygenerowana w 0.071687 sek.